wesele w spa

Wybór miejsca w którym odbędzie się wesele determinuje w dużej mierze jego charakter. Zupełnie inną oprawę i klimat będzie miało przyjęcie zorganizowane w domu weselnym, inne zaś w eleganckiej hotelowej restauracji. Często państwo młodzi chcą wyjść poza znane schematy i poszukują miejsca, które oferuje dodatkowe atrakcje. Chcą przez to wzbogacić ten wyjątkowy dzień. Dlatego dobrym pomysłem wydaje się zorganizowanie przyjęcia weselnego w SPA.

Zalety wesele zorganizowanego w SPA

Hotelowe SPA zlokalizowane są najczęściej w niepowtarzalnej okolicy. Bliskość przyrody, zabytków czy inny atrakcji stanowi unikalny dodatek do weselnego przyjęcia. Zarówno goście, jak i para młoda mogą zarówno przed, jak i po uroczystości spędzić wspólny czas w interesującym otoczeniu. Wybór hotelowej oferty jest niezwykle bogaty, możemy wybierać między luksusowymi kurortami w górski lub nadmorskich miejscowościach, jak i bardziej kameralnymi miejscami. 

Organizacja wesele w hotelu ze SPA będzie odpowiednim wyborem dla osób poszukujących kompleksowych usług na wysokim poziomie. W jednym miejscu otrzymujemy wtedy dostęp do sali w której odbędzie się przyjęcie, miejsc noclegowych dla gości oraz strefy relaksu. Menu restauracji jest zazwyczaj bogate, a kuchnia jest prowadzona przez szefów z dużym doświadczeniem, którzy potrafią sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających gości. Z jednej strony posiadają kompetencję, aby doradzić optymalne smaki i ilość posiłków, z drugiej zaś słuchają sugestii klientów realizując ich wizję. Dostępność pokoi hotelowych na miejscu eliminuje konieczność przemieszczania się i jest bardzo komfortowym rozwiązaniem dla gości, którzy chcą przyjechać nieco wcześniej lub odpocząć w trakcie przyjęcia.  

Osobnym plusem i jednocześnie dodatkową atrakcją będzie możliwość skorzystania ze strefy wellness i spa. Relaks w basenie, sesja w saunie czy wreszcie poddanie się zabiegom kosmetycznym na długo zapadną gościom w pamięć i sprawią, że oprócz świętowania tego dnia z nowożeńcami, będą mieli okazję na kilka chwil przyjemności. Oferta spa może obejmować zarówno zabiegi na twarz takie jak odżywcze maseczki, peelingi czy zadbanie o całe ciało w postaci odkładów czy masażu. Dobre spa pracuje na kosmetykach renomowanych marek, które przepełnione składnikami odżywczymi mają zbawienny wpływ na kondycję i wygląd skóry. Obsługa doradzi zabieg w zależności od potrzeb klienta, często oferując tematyczne pakiety jak relaksacja, aromaterapia czy całościowe nawilżenie ciała. Warto też w takich okolicznościach spróbować czegoś niecodziennego jak kąpiel w czekoladzie, czy masaż gorącymi kamieniami

Zorganizuj wesele w pięknym otoczeniu 

 Hotele SPA w których można zorganizować przyjęcie weselne, poza podstawowym serwisem oferują zazwyczaj szereg dodatkowych usług, które mogą wzbogacić przyjęcie. Jeśli otoczenie na to pozwala można częściowo połączyć organizację przyjęcia w restauracji z aktywnościami na zewnątrz. Może to być fotobudka ustawiona w atrakcyjnym miejscu, które wzbogaca zdjęcia. Goście docenią też zapewne chwilę oddechu na świeżym powietrzu na zaaranżowanej strefie relaksu. Piękne otoczenie będzie zachęcało do robienia reportażowych ujęć przez wynajętego fotografa. Zatrzymane w kadrze spontaniczne chwile będą piękną pamiątką do której z chęcią powróci się po latach, aby przywołać wspomnienia.

Największą przewagą organizacji wesela w hotelowym SPA będzie mnogość opcji z których można skorzystać w jednym miejscu. Gdy nie chcemy ograniczać się tylko do przyjęcia, ale wzbogacić te chwile o szereg atrakcji będzie to wybór idealny.

fc6fdcbf a983 4eb6 87f0 0c2cac429e69Autor artykułu
Współautorem publikacji jest Hotel Grand Chotowa – luksusowy Resort SPA stworzony do wypoczynku, usług dla biznesu i wesel.
One thought on “Wymarzone wesele w spa”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.