soda 4017613 1280

Szampon do włosów w kostce to totalny hit w ostatnim czasie. Wiele kobiet, które dość sceptycznie podchodziły do nowych produktów, dziś nie wyobrażają sobie codziennej pielęgnacji bez swoich ulubionych kostek myjących. Głównym powodem stworzenia szamponów do włosów w kostce była chęć zredukowania odpadów, a w szczególności plastikowych butelek czy opakowań, w które pakowane są produkty kosmetyczne. Szampony w kostce po wykorzystaniu, nie pozostawiają po sobie ani grama śmieci, a w szczególności plastikowych opakowań, ponieważ pakowane są one w metalowe puszki lub specjalne woreczki, które w prosty sposób można poddać recyklingowi. Jakie efekty kosmetyczne przynoszą szampony w kostce? Czy każdy powinien korzystać z ich dobrodziejstwa? 

Szampon w kostce – który produkt wybrać? 

Efekty jakie możemy zauważyć podczas korzystania z szamponu w kostce, nie różnią się zbytnio od podstawowych, płynnych produktów kosmetycznych. Główną zaletą zakupu produktu zero waste jest zrezygnowanie z plastikowych butelek zanieczyszczających środowisko, ale nie tylko. Szampon w kostce świetnie się pieni i rozprowadza na skórze głowy, dokładnie ją oczyszczając i regenerująć. Dodatkowo jedna kostka szamponu starcza na długi czas, a ponadto idealnie sprawdzi się podczas podróży ze względu na swój mały rozmiar. Dzięki prostym składom możemy wybrać szampon odpowiedni dla naszych potrzeb, który korzystnie wpłynie na kondycję naszych włosów. Mydlarnia Cztery Szpaki to polski producent kosmetyków zero waste. Szampon w kostce 4 szpaki sprawdził się w wielu trudnych przypadkach i zdobył rzeszę fanek, którzy nie wyobrażają sobie codziennej pielęgnacji bez tego produktu. Przekonaj się na własnej skórze ile pozytywnych aspektów w codziennej pielęgnacji przyniesie Ci szampon w kostce produkcji Cztery Szpaki. 

Szampon w kostce – własna produkcja 

Jak zrobić szampon w kostce? Istnieje wiele sprawdzonych sposobów, jednak najważniejsze jest dobranie odpowiednich składników. Stworzenie własnego szamponu w kostce to ciekawe doświadczenie, które przyniesie Ci wiele radości, a nasza planeta podziękuje Ci za wybór ekologicznych rozwiązań w życiu codziennym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.