stadiopasta

Osoby aktywne fizycznie, szczególnie uprawiające sport zawodowo, są bardziej podatne na kontuzje, różne przeciążenia. Z pomocą przychodzi oczywiście fizjoterapia, ale warto też wspomóc się doraźnie różnymi preparatami. Na szczególną uwagę zasługuje kultowa Stadiopasta, czyli naturalna maść na obrzęki, stłuczenia, siniaki, krwiaki, zapalenia ścięgien, zwichnięcia stawów, naderwania mięśni, urazy w obrębie więzadeł. Zastosowań tego produkt jest wiele, można liczyć na wysoką skuteczność działania, niemalże natychmiastową ulgę.


Idealna maść lecznicza dla sportowców? Sięgnij po Stadiopastę!

Stadiopasta to must have każdego sportowca, naturalny produkt o działaniu leczniczym. Na maść składa się szereg starannie dobranych składników, wysokiej jakości ekstraktów roślinnych. Stadiopastę można polecić wszystkim osobom, które borykają się z bólami mięśni i stawów w wyniku kontuzji. Sprawdza się rewelacyjne przy stanach zapalnych tkanek miękkich, stłuczeniach, siniakach i opuchliźnie.

Można też stosować ją przy chorobach zwyrodnieniowych stawów i niewydolności żylnej. Stadiopasta działa ściągająco, redukuje stan zapalny, przyspiesza metabolizm komórkowy w tkankach. Jej skład został wzbogacony o cenne olejki eteryczne, które potęgują korzystne działanie. Olejek kosodrzewinowy zwiększa ukrwienie w uszkodzonych tkankach, niweluje napięcie mięśniowe. Wyciąg z lawendy działa przeciwbólowo, pobudza krążenie krwi, przyspiesza regenerację naskórka.

Mięta w Stadiopaście również stymuluje procesy regeneracyjne. Zawarty w niej mentol zmniejsza dolegliwości bólowe, działa znieczulająco i przyjemnie chłodzi. Maść zawiera również mnóstwo ekstraktów roślinnych: z kasztanowca, malwy, nagietka, arniki. Ekstrakt z kasztanowca to cenne źródło escyny, działa przeciwobrzękowo i przeciwwysiękowo. Proces gojenia przyspiesza malwa i nagietek, działają detoksykująco, przyspieszają regenerację.

Ekstrakt z arniki rewelacyjnie sprawdza się przy różnego rodzaju obrzękach i stłuczeniach, redukuje stan zapalny, jest naturalnym antyseptykiem, przeciwdziała powstawaniu zakrzepów. Przyspiesza granulację tkanek objętych urazem. Ułatwia pozbywanie się nagromadzonej krwi, limfy i osocza z uszkodzonych tkanek. Glinka zielona w Stadiopaście zawiera krzem, magnez, żelazo, wapń i potas, wspomaga transport jonów do zmienionych chorobowo obszarów, pomaga pozbyć się martwych komórek. Maść działa ochronnie i zmiękczająco na naskórek.

Sport to zdrowie
Ćwiczysz biceps? 🙂 Sprawdź białko z naszej oferty! NowoczesnySport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.