popularność

Czy Polki są piękne? Oczywiście, że tak! O ich słowiańskiej urodzie rozpisują się największe światowe magazyny, a inteligencję oraz żyłkę do interesu doceniają znani finansiści. Na świecie jest już przynajmniej kilka Polek, którym możemy pozazdrościć kariery i szczęśliwego życia. Czy polskie korzenie pomagają w rozwoju ich kariery? A może to kwestia indywidualnych predyspozycji? Sprawdźmy na przykładzie Anny Rydzewskiej wschodzącej gwiazdy modelingu!


image4

W Polsce mamy wiele wspaniałości w postaci zabytków, pięknej przyrody oraz postaci historycznych. Mamy także piękne Polki, które nie boją się wyzwań, a rozwój swojej światowej kariery rozpędziły już na dobre. Pnąc się po kolejnych szczeblach biznesowych wyzwań pokazują, że niewiele potrzeba, by w życiu osiągnąć naprawdę sporo, a finalnie cieszyć się ze swojej pracy i osiągnięć.

Czy na świecie jest wiele sławnych Polek? Wystarczy przytoczyć chociażby takie nazwiska, jak Anja Rubik, Izabela Skorupko, czy Kasia Struss, by rozpocząć falę kolejnych wyliczanek, a każdy pracujący w określonej branży mógł wspomnieć o przynajmniej jednej sławnej Słowiance. Takich wschodzących sław jest bowiem sporo, a wiele z nich dopiero rozpoczyna swoją karierę. Szczególną osobą jest zupełnie nowa piękność – Anna Rydzewska, która w swoich oryginalnych kreacjach komponowanych w kolejnych zdjęciach prezentuje się po prostu fenomenalnie. 

Cudna figura, piękne spojrzenie, zjawiskowa cera i kompozycja zdjęć, która zachwyca. To wszystko składa się na sukces Anny Rydzewskiej!

Zdolna Polka Anna Rydzewska, zdobywa coraz większą popularność!

Specjaliści twierdzą, że w zdobywaniu popularności oraz wspieraniu własnego rozwoju wiele zależy od szczęścia, pomysłu oraz możliwości finansowych. W praktyce bywa jednak różnie, a czasem kwestie rozpatrywania szans i możliwości przekraczają najśmielsze oczekiwania. Niekiedy losem rządzi przypadek, a w spełnieniu marzeń o własnej marce, pomaga także ciężka praca. Wiele znanych Polek to właśnie w codzienności, którą kochają odkryły skuteczne narzędzie do napędzania sławy.

Na instagramie można spotkać wiele dobrze poprowadzonych i zdobywających sławę profili pięknych i utalentowanych Polek, które zachwycają urodą i przyciągają uwagę, a przede wszystkim mają na siebie pomysł. Jedną z takich Słowianek jest chociażby 25 letnia piękność z Grudziądza Anna Rydzewska (Isabel Melody), która zwiedziła już 27 krajów na świecie, a na co dzień zajmuje się modelingiem. Trzeba przyznać, że przed aparatem czuje się, jak ryba w wodzie, a jej popularność wzrasta lawinowo.

Profil Anny (Isabel) znajdziecie tutaj: https://www.instagram.com/isabel.melody/

Czy też widzicie ogromne podobieństwo do Kim Kardashian? Piękna Isabel z pewnością już niedługo pokaże światu, czym wyróżnia się słowiańskie pochodzenie i dążenie do spełnienia marzeń.

image5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.