nasiona feminizowane

Szukasz nasion feminizowanych o niesamowitych właściwościach? Świetnie trafiłeś, feminizowane nasiona marihuany to produkt premium, który pozwoli Ci się cieszyć wieloma pełnymi pąkami i ich smakami. Smacznie brzmiące nazwy, przywodzące na myśl najlepsze desery – gelato, auto candy kush, sprawiają, że masz ochotę po nie sięgnąć.

Gelato – sfeminizowane nasiona marihuany

Wiele osób zastanawia się, czym są feminizowane nasiona marihuany. To nic innego, jak wybór nasion, które po zasianiu z dużą pewnością będą rodzaju żeńskiego. Dzięki temu, rośliny będą miały wiele pełnych pąków, a ich uprawa nie będzie trudna. Otrzymane z nich rośliny oferują mocny smak i aromat, a przede wszystkim bardzo dużą moc. 

Zasady uprawy tych nasion rekreacyjnie nie są łatwe, ale dzięki genetycznym uwarunkowaniu nasiona dają krzaki bardziej wytrzymałe, które wybaczają wiele błędów. Niezaprzeczalną zaletą feminizowanych nasionek marihuany, takich jak gelato są także wyjątkowe profile kannabinoidowe, nie tylko zawierające THC, ale także CDB. A ich kolorowe topy pozwalają zachwycać się nimi od małego ziarenka.

Jakie nasiona wybrać dla najlepszych efektów? Poznajcie gelato

Wybór nasion feminizowanych nie należy do łatwych, producenci oferują szeroką gamę produktów o różnorodnych profilach smakowych i o różnych efektach. Nietrudno stracić głowę, szukając tych najlepszych. Z pomocą przychodzą blogi i rankingi nasion. Według portalu Leafly w 2018 roku odmiana gelato stanęła na pierwszym miejscu jako doskonałe nasiona, dające wiele pąków, a przede wszystkim wyjątkowe odczucia. Skąd tak słodka nazwa? Otóż włoskie gelato to lody prawdziwych smakoszy, przygotowywane z najwyższej jakości śmietanki, owoców i innych składników zachwycają smakiem i rzemiosłem. Podobnie z nasionami gelato, które powstały z dbałości o najmniejsze detale w rzemieślniczych warunkach. Stworzona z wyjątkowej hybrydy w słonecznej Kalifornii, dwie inne wyśmienite odmiany – Sunset Sherbet i Thin Mint Cookies, tworzą nasiona niezwykle doskonałe i deserowe. Miętowy smak ciasteczek razem z pomarańczowymi nutami daje słodką kompozycję o owocowym aromacie. W nosie czuć wyraźny zapach świeżego chleba jak z piekarni i woń ledwie co zebranych owoców leśnych. Prócz walorów smakowych i aromatycznych, Gelato posiadają też dorodny aspekt estetyczny, fioletowe topy z pomarańczowymi cząstkami już na pierwszy rzut oka kuszą swoją zawartością. 

Gelato zostało stworzone w oparciu o najwyższe standardy, tak aby uzyskać jakość dla koneserów. To sprawia, że nasiona gelato nie są łatwe w hodowli, zalecane są dla bardziej doświadczonych fascynatów, podobnie z ich mocą. Zawartość THC to aż 25% w gotowej roślinie pełnej kwiatowych pąków.

Zasady hodowli gelato

Zasady hodowli kwiatów z nasion feminizowanych marihuany są bardzo złożone, co sprawia również, że cały proces od nasiona do rośliny nie należy do najłatwiejszych. Jak większość nasion, tak i gelato potrzebuje odpowiednich warunków świetlnych. Dla najlepszych efektów polecany jest cykl świetlny 12-12, co daje plony już w 8, bądź 9 tygodni. Roślina znakomicie reaguje na przycinanie, dlatego jest jak najbardziej zalecane. Gelato rośnie w zbitych pęczkach o małych, maksymalnie średniej wielkości kiściach. Warto pamiętać o oczyszczaniu w hydroponice, by uzyskać jak najbardziej różnorodny i doskonały smak. Roślina urośnie do przeciętnej wysokości, ale za to gelato daje dużą ilość aromatycznych kwiatów w stosunku do liści. 

Stosowanie gelato nie tylko dostarczy wyjątkowych doznań smakowych, działa bardzo silnie na różne schorzenia. Medycznie pomaga na depresję, stany lękowe, czy stres. W mniejszym stopniu, ale równie skutecznie zadziała na pobudzenie apetytu i przeciwwymiotnie. Z kolei, działanie rozluźniające gelato wspomoże schorzenia skurczu mięśni, gdzie tak ważny jest luz i swoboda. Bezsenność to jedno z kolejnych schorzeń, na które gelato zadziała bez zarzutu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.