dom kredytowy notus

Wybór odpowiedniej oferty kredytu to skomplikowana i pracochłonna czynność, kiedy zdecydujemy się na ręczne sprawdzanie każdej z propozycji. Wydawać by się mogło, że w obecnych czasach i dostępności ofert w sieci, problem ten rozwiązuje się sam. Oczywiście sam dostęp propozycji na wyciągnięcie ręki w wersji elektronicznej, to ogromne ułatwienie. Niemniej – samodzielnie sprawdzenie krok po kroku każdej oferty kredytowej, może zająć nam kilka dni, a nawet tygodni. Dom kredytowy Notus przygotował innowacyjną metodę, dzięki której zaoszczędzisz czas, jednocześnie sprawdzając oferty z ponad 16 banków.

Dom kredytowy Notus – dlaczego warto skorzystać z jego usług? 

Kredyt to finansowe zobowiązanie nawet na kilkadziesiąt lat. Właśnie dlatego powinniśmy odpowiedzialnie podejść do wyboru najlepsze oferty. Dom kredytowy Notus przygotował dla nas interesującą propozycję. To jedna z największych, a zarazem najbardziej cenionych firm pośrednictwa finansowego w całej Polsce. Za sprawą współpracy z domem kredytowym Notus możesz bezpłatnie porównać oferty ponad 16 banków. Zespół, który liczy ponad 1680 ekspertów dba o najwyższy poziom obsługi klienta każdego dnia. Warto dodać, że już co 10 kredyt hipoteczny jest wypłacany w naszym kraju właśnie za pośrednictwem domu kredytowego Notus. 

Dla kogo przygotowane są oferty kredytów w Notus? 

Firma z wieloletnim doświadczeniem bacznie śledzi potrzeby klientów. Dlatego też, umożliwia sprawdzenie ofert kredytów bez wychodzenia z domu. Jednocześnie zdając sobie sprawę z zawiłości dokumentów kredytowych, umożliwia bezpłatne konsultację z ekspertami, którzy rozwiewają wszelkie wątpliwości i odpowiadają na pytania przyszłych kredytobiorców. Oferta domu kredytowego Notus jest dostosowana do potrzeb osób prywatnych i firm. Eksperci finansowi Notus dążą również do zapewnienia klientom gwarancji spłacenia kredytu nawet w sytuacji poważnego zachorowania, wypadku, pobytu w szpitalu lub śmierci jednego z kredytobiorców. 

Jakie oferty dla klientów indywidualnych są dostępne? 

W ramach współpracy z klientami indywidualnymi, firma Notus gwarantuje możliwość poznania ofert banków i innych firm finansowych na kredyty i pożyczki hipoteczne, kredyt konsolidacyjny, gotówkowy i  samochodowy. Każdy zainteresowany klient, za pomocą strony internetowej domu kredytowego, jest w stanie sprawdzić swoją aktualną zdolność kredytową bez wychodzenia z domu. 

Najpopularniejsze oferty finansowe dla firm  

W ramach prowadzonej działalności dom kredytowy Notus świadczy swoje usługi również dla przedsiębiorców z różnych branż. Jeśli prowadzisz firmę możesz w prosty sposób zapoznać się między innymi z ofertami kredytu firmowego, leasingu dla firm i faktoringu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.