stasto automation

Dowiedz się więcej informacji na temat zakresu działalności firmy Stasto Automation. Dzięki tej marce możesz bez najmniejszego problemu wybrać przepustnice i zawory pneumatyczne dla przemysłu. Oprócz tego firma organizuje szkolenia, o których więcej dowiesz się poniżej.

Pneumatyka jako jedna ze świadczonych przez firmę usług

Klienci firmy mogą liczyć na dostęp do szeroko rozbudowanego działu pneumatyki. Wszystko za sprawą dostępu do siłowników, chwytaków, zaworów rozdzielających, zaworów odcinających, zaworów dławiących i dławiąco zwrotnych. Oferta dostępnych produktów to również węże pneumatyczne, manometry, zespoły przygotowania sprężonego powietrza. Stasto Automation umożliwia dostęp do całej gamy śrubunków i złączek pneumatycznych. W pozostałym zakresie usług firmy znajduje się między innymi: instalacje sprężonego powietrza, zawory współosiowe COAX, zawory elektromagnetyczne. Współpracujemy z najbardziej renomowanymi firmami na rynku. 

Szkolenia w Stasto Automation 

Stasto Automation wspiera swoich klientów, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Od jakiegoś czasu prowadzone są szkolenia dla klientów firmy. Więcej na stronie internetowej przedsiębiorstwa – www.zawory.org. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji na temat dostępnych produktów, szkoleń lub zapoznać się z bieżącymi wiadomościami z branży, warto zaufać tej firmie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.