brodawki

Brodawki, zwane również kurzajkami, są bardzo uciążliwe. Istnieje bardzo wiele metod, żeby się ich pozbyć. Warto jednak stosować metody bezbolesne i mało inwazyjne. Z pewnością usuwanie kurzajek przy pomocy preparatu Brodacid się do nich zalicza.

Pozbądź się kurzajek w bezbolesny i sprawdzony sposób

Jeśli stosowałeś całą masę preparatów, które miały usunąć twoje kurzajki bezboleśnie, a tego nie zrobiły, to może warto zmienić środek leczniczy. Brodacid to lek w postaci płynu, który spowoduje, że:

  • kurzajka po zastosowaniu kilkutygodniowej terapii zostanie usunięta bezboleśnie;
  • nie poczujesz żadnego dyskomfortu używając tego leku;
  • pozbędziesz się niechcianych kurzajek w pełni bezpieczny sposób.

Przez wiele lat w głowach wielu Polaków istniał mit, że proces usuwania kurzajek musi boleć. To nieprawda — substancje zawarte w leku Brodacid powodują, że nie poczujesz bólu i znów będziesz mógł myśleć o przyjemnych chwilach w twoim życiu.

Użycie Brodacidu jest wręcz dziecinnie proste. Musisz zaaplikować środek w miejsce, gdzie występuje brodawka. Czynność tę powinieneś wykonywać dwa razy na dobę. Pamiętaj, żeby płyn nie miał kontaktu ze zdrową częścią twojej skóry. Proces leczenia jest szybki i bezpieczny, jego maksymalny okres to kilka tygodni. Pamiętaj również o tym, preparat jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 2. roku życia.

Skład leku zawiera najbardziej efektywne produkty – kwas salicylowy, kwas mlekowy oraz substancję pomocniczą. Wszystkie te elementy w połączeniu powodują, że lek jest zaaplikowany w głąb skóry, co w znaczący sposób zwiększa efektywność jego zastosowania.

Dodatkowo, składniki w nim zawarte sprawiają, że przy jego stosowaniu nawet przez kilka tygodni, nie poczujesz żadnego bólu. Jest to szczególnie istotne dla małych dzieci, które bardzo łatwo jest zrazić do różnego typu środków medycznych, z powodu tego, że powodują one duży dyskomfort oraz ból. 

Gwarancja jakości potwierdzona wieloma nagrodami

Lek Brodacid zdobył szerokie uznanie ekspertów, przed którymi leczenie kurzajek nie ma żadnych tajemnic. Najważniejszą z tych nagród było prestiżowe wyróżnienie Produkt Roku. Co istotne jest to wyróżnienie przyznawane przez polskich farmaceutów, co gwarantuje, że jest to bardzo wiarygodny i w pełni bezpieczny dla zdrowia twojego i twojego dziecka produkt. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.