blender bezprzewodowy

Zastanawialiście się nad zakupem nowego urządzenia do swojej kuchni? Ja od dłuższego czasu przymierzałam się do zakupu blendera bezprzewodowego. Jak się okazało dostępne produkty tego typu są czasem bardzo słabej jakości. W dodatku blender bezprzewodowy może okazać się dużym wydatkiem. Ostatnio w oko wpadł mi produkt o nazwie BlendyGo 2. Słyszałam o tej nowości na rynku i od razu postanowiłam je przetestować.

blender bezprzewodowy

Mini blender bezprzewodowy – blender blendygo opinie

Blender z rodzaju przenośnych może pochwalić się między innymi podwójną mocą. Przy jego pomocy nie musisz obawiać się o brak baterii. Producent zadbał o to, aby była bardziej wydajniejsza i posiadała większą pojemność. Dzięki temu na jednym ładowaniu przygotujesz więcej pitnych produktów. W dodatku na stronie producent widnieje informacja o zwrocie kosztów jego zakupu w przypadku braku zadowolenia. Chcesz sprawdzić ten produkt? Wejdź na stronę producenta tutaj.

Płatność i wysyłka BlendyGo 2

Wybrałam płatność z góry i przesyłkę dostarczoną do pobliskiego paczkomatu. Dzięki temu za dostarczenie produktu nie zapłaciłam ani złotówki. Wśród dostępnych opcji dostawy możecie skorzystać właśnie z wybranego przeze mnie paczkomaty, płatności za pobraniem lub transport blendera przez kuriera InPost prosto pod Wasze drzwi. Blendygo kod rabatowyKLIENT10 pozwoli Ci kupić ten produkt z rabatem -10 procent od ceny standardowej!

Najlepszy blender bezprzewodowy – czy na pewno?

Blender bezprzewodowy jest efektem dwuletniej pracy producenta. Obecnie model posiada ponad dwukrotnie lepszą moc niż poprzednie urządzenie proponowane przez firmę. Oprócz tego użytkownik może cieszyć się większą pojemnością kielicha oraz bardziej wydajną baterią. Z instrukcji wyczytałam również, że posiada wysokiej klasy silnik, a doskonałe zmielenie owoców, warzyw i pozostałych składników jest zawdzięczone za pomocą aż sześciu stalowych ostrzy.

2

Mini blender do koktajli – dlaczego wybrać?

Przetestowałam blender BlendyGo2 pod kątem możliwości zmielenia różnych substancji. Urządzenie doskonale poradziło sobie nie tylko z owocami, ale również warzywami, orzechami!, mrożonkami! i odżywką białkową. Bez względu na rodzaj dodanych produktów i ich poziom zmielenia – koktajl tworzony przez ten sprzęt jest puszysty i doskonale kremowy. Trudno było mi uwierzyć, ale taki niepozorny sprzęt poradzi sobie z mrożonkami lub kostkami lodu. Jednak testy pokazały, że to prawda. Przejdź na stronę producenta i wybierz kolor swojego nowego blendera.

Mycie BlendyGo 2? Zaskakująco proste

Z doświadczenia wiem, że mycie stacjonarnego blendera to prawdziwa katorga. W końcu montaż wszystkich elementów i ich demontaż zajmuje bardzo dużo czasu. Z BlendyGo 2 to nie był żaden problem. Okazało się, że wystarczy dodać wodę i płyn, a następnie uruchomić blender, aby ten sam się oczyścił. Dodatkowym ułatwieniem jest fakt, że urządzenie posiada wodoodporny port ładowania.

5

Ile razy mogę korzystać z blendera na jednym ładowaniu?

Urządzenie nowej technologii pozwala wykonać nawet 20 koktajli. Jego naładowanie jest możliwe za pomocą kabla USB-C, które zostało dodane w zestawie. Dzięki temu w prosty sposób naładujesz go do gniazdka, w samochodzie lub przy laptopie.

BlendyGo 2 – opinie

Opinie użytkowników na temat BlendyGo 2 wciąż spływają. Dzieje się tak nie bez powodu. Ten produkt naprawdę cieszy się ogromną popularnością, bo urządzenie sprawuje się świetnie w każdych warunkach. Mini blender sprawdza się świetnie w pracy, na uczelni, dla osób trenujących i wszystkich innych, których tryb życia jest bardzo wymagający.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.