BigShopper

Prowadząc sklep online poza efektywną sprzedażą, równie istotna jest dla Ciebie promocja i znajomość ofert konkurencji. Na rynku obecne jest rozwiązanie, które pozwala na zebranie w jednym miejscu wiedzy o swoich produktach i ich odbiorze, kampaniach promocyjnych a także działalności – szczególnie cenowej – swojej konkurencji. Poznaj BigShopper i ciesz się łatwym i intuicyjnym narzędziem, które pozwoli Ci na kompleksowy monitoring interesujących Cię treści.

Co to jest BigShopper?

BigShopper to narzędzie posiadające funkcję monitoringu cen, które pozwala na szybkie i łatwe porównanie Twojego asortymentu z ofertą Twoich konkurentów. Wszystkie dane są pobierane z Google Shopping przez dedykowanego spidera BigShopper. Narzędzie jest łatwe w użyciu: pozwala na filtrowanie produktów, marek i natychmiast udostępnia wszystkie dane.

Jakie są korzyści płynące z używania BigShoppera?

Dołączając do BigShopper, korzystasz z usług firmy z 14-letnim doświadczeniem na rynku. Dzięki temu, że firma jest partnerem Premium Google CSS a także dostarcza na bieżąco pomoc techniczną, prowadzenie Twojego biznesu staje się jeszcze prostsze.

Aplikacja jest obecna we wszystkich krajach na świecie i pozwala na śledzenie bezpłatnie ruchu na platformie a także oferuje aż 20% zniżki na koszty jakie są związane z kliknięciami. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze na bieżąco, prowadząc własną stronę internetową.

Narzędzie do monitorowania cen Bigshopper jest również bardzo przydatne dla marketerów internetowych. Pozwala na łatwe eksportowanie etykiet cenowych do Google Ads. Dzięki temu można analizować wyniki produktów w istniejących kampaniach według różnych kategorii cenowych. Możliwe jest także dzielenie kampanii na określone zestawy produktów.

Pakiety BigShopper

Obecnie dostępne są trzy pakiety w ramach platformy BigShopper: basic, professional i premium. Pozwalają one na swobodne i wygodne monitorowanie cen konkurencji.

W pakiecie basic za 19 euro miesięcznie zyskujesz dostęp do ponad 100 produktów dziennie, w professional za 249 euro miesięcznie zyskujesz dostęp od 5000 produktów dziennie aż do 35 000 produktów tygodniowo. Z kolei w pakiecie premium (koszt 999 euro/miesiąc) masz możliwość monitorowania aż 1 550 000 haseł w skali miesiąca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.