apilo

Usłyszałeś, gdzieś nazwę Apilo (daw.ErpBox) i zastanawiasz się, co to takiego? Mamy nadzieję, że zainteresujemy Cię znajdującą się w naszej ofercie platformą do zarządzania sprzedażą internetową.

Apilo (daw.ErpBox) to innowacyjny system, który pomoże Ci uzyskać przewagę nad firmami konkurencyjnymi. Jak to jest możliwe? Między innymi dzięki temu, że przy końcowym etapie, jakim jest realizacja zamówienia, możesz zaoszczędzić aż 3 minuty. A to z kolei oznacza, że np. mając do zrealizowania 100 zamówień dziennie Ty lub Twoi pracownicy jesteście w stanie zaoszczędzić aż 5 godzin. Co jeszcze oferuje Apilo?

Szukasz sposobu na zwiększenie sprzedaży i sprawniejsze zarządzanie przedsiębiorstwem? Apilo jest najlepszym rozwiązaniem

Wśród zalet platformy Apilo możesz znaleźć m.in. dostęp do kompleksowej pomocy technicznej. A także do doradztwa oraz szkoleń. Musisz mieć na uwadze, że giganci rynku e-commerce oferują swoim Klientom stosunkowo wysoki poziom, jeśli chodzi o obsługę zamówień. Dlatego musisz podążać tymi śladami. Odstawania od przyjętych standardów, może negatywnie wpływać na wizerunek Twojej firmy. Apilo pomoże Ci w optymalizacji pracy. I to nie tylko w kontekście końcowego etapu, jakim jest realizacja zamówienia, ale również we wszystkich wcześniejszych etapach.

Poznaj możliwości Apilo

Zastanawiasz się, co możesz zyskać korzystając z platformy Apilo? Z przyjemnością Ci to zaprezentujemy:

  • automatyczna wymiana danych, synchronizacja danych oraz komunikacja pomiędzy wieloma kontami założonymi na różnych kanałach sprzedażowych,
  • obsługa takich programów jak Allegro, Amazon, Empik czy eBay, Shopee,
    ławę zarządzanie działem logistyczny, w tym np. integracja z firmami kurierskimi,
  • zautomatyzowanie wielu zadań, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas. A przy tym podnosi wydajność pracy,
  • automatyzacja zadań w przypadku procesów obsługi złożonych zamówień,
  • łatwa obsługa kont pracowników – kontrolowanie poziomu dostępu oraz przywilejów uzyskanych wraz z uprawnieniami,
  • integracja z programami magazynowo-księgowymi takimi jak Subiekt, Enova.

obsługa płatności, w tym PayPal, PayU oraz pobrania i przelewy bankowe tradycyjne.

One thought on “Apilo (daw.ErpBox) – co to za platforma?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.